fbpx
Свободни работни позиции

E.C.A и SEREL

те канят да се присъединиш към екипа

ВАШИТЕ задължения:

  • Осъществява посещения при клиенти при търговските условия, с които работи фирмата;
  • Работи за увеличаване на продажбите, разширяване, задържане и оптимизиране на клиентската мрежа;
  • Обработва заявките на клиентите и организира доставки;
  • Изготвя периодични отчети за дейността си;
  • Участва в промоции на нови продукти и проучвания на пазара.

НАШИТЕ изисквания:

  • Средно или висше образование;
  • Опит на подобна длъжност;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Комуникативност;
  • Умения за работа в екип;
  • Шофьорска книжка кат. “В”.

НАШЕТО предложение:

  • Конкурентно възнаграждение, обвързано с резултатите и мотивацията за работа
  • Допълнително здравно осигурявани и застраховане;
  • Фирмено обучение;
  • Работа в динамична среда.

    Позиция:

    Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД) и ЗЗД.

    -5% постоянна отстъпка!

    Важи за всеки регистриран потребител, закупил продукт през профила си!

    РЕГИСТРАЦИЯ
    ПРОМОЦИИ

    Влизане

    Изгубена парола?

    Количка
    Количката Ви е празна!
    Продължи с пазаруването
    0
    Independently verified
    14 reviews